Çeyrek Asırlık Tecrübenin üstün teknoloji ve kusursuz işçilik ile birleşmesi...

Çerçeve Gurubu.
1980 yılından bu yana yaptığımız alüminyum çerçeve işinde çeyrek asrı aşkın bir tecrübeye sahibiz. Tasarımdan teslimata kadar olan süreç ISO/TS 16949 ve ISO 14001 sertifikaları ile belgelendirilmiştir. Tüm çerçeve grubu ürünlerimizi, kullanımında ergonomik ve uzun ömürlülük, bakım proseslerin de ise kolaylık ve ekonomi ilkelerini göz önünde bulundurarak tasarlamakta ve üretmekteyiz.

Boru Gurubu.
Boru grubu ürünlerinde sektörün önde gelen firmaları arasındayız. 10’mm den 100’mm çapa kadar demir, paslanmaz ve alüminyum hammaddelerini kullanarak her türlü şekil ve renkte CNC teknolojisi vasıtası ile kusursuz doğrulukta üretim gerçekleştirmekteyiz Elektrostatik toz boya tesisimizdeki tecrübe ve hassasiyetimizle onlarca farklı renkte ve kusursuz yüzey temizliğinde yıllara meydan okuyan dayanıklılıkta kaplama yapmaktayız.

Alüminyum İşleme.
Alüminyum işleme grubu ürünlerimizde, ileri teknoloji CNC makinalarımız ile boyu 7500mm’ye kadar alüminyum profilleri istenen özelliklere göre işlemekteyiz.

Acil çıkış & Havalandırma Kapakları.
Havalandırma ve Acil çıkış kapaklarımız, otomatik veya manuel çalışabilir, ISO/TS 16949 ve ISO 14001 kalite standartlarına uygun olarak imal etmekteyiz. Bu ürünler bütün olarak AB yönetmelikleri 2001/85/EC kriterlerini ayrıca her bir parçası 95/28/EC yönetmeliklerine uygun yanmazlık kriterlerini karşılamaktadır. Bu uluslararası bağımsız bir AB ülkesi belgelendirme kuruluşu tarafından onaylanmıştır.

Diğer ürünler & Aksesuarlar.
Diğer ürünler & Aksesuarlar grubu ürünlerimizde, boru bağlantı elemanları, bariyer sistemleri, yanmaz/antibakteriyel yolcu tutunma elcikleri, kapı toz fırçaları, ışıklı istikamet levhaları ve araç iç/dış trim parçaları üretmekteyiz.