• media.page.imagelinktitleformat

Üretim ve Teknoloji

Boru ve Çerçeve üretim tesislerimiz, Kara, Hava ve Deniz ulaşım sektörüne yönelik, her çeşit parçayı imal edebilecek teknolojik makine parkına sahiptir. Üretimde kullanmış olduğumuz CNC işleme , CNC Büküm Makinaları, Profil lazer makinaları ve Tam Otomatik Boyahane'miz ile hata oranını minimum düzeye indirgemekte, ölçü ve işleme toleranslarını maksimum düzeyde karşılamakta ve kalite standartımızı her zaman yüksekte tutmaktadır.

Boru ve Profillere form vermek ve işlemek, uzmanlık ve hassas makinelere ihtiyaç duyulan bir işlemdir. OtoTrim Üretim Proseslerinde boru ve çerçevelerin kaynağını yapacak uzman sertifikalı personel kadrosu ve teknolojik makinalara sahiptir.

Sürekli geliştirmeye ve iyileştirmeye önem veren firmamız, deneyimli ve uzman kadrosu ile proseslere özel makine, kalıp ve aparatlar geliştirmekte, bu sayede çok hassas çalışma gerektiren proses sürelerini optimize ederek seri üretime uygun hale getirmektedir.

OtoTrim teknolojinin son gelişmelerini ve pazar taleplerini yakından takip ederek yapmış olduğu yatırımlar ile küresel çapta rakiplerinden farklılaşan sektöründe lider marka olmuştur.